Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Araç Kiralama

İzmir

Türkiye'nin 3. büyük şehri olan İzmir, Egenin İncisi olarak tanımlanmaktadır. Doğal ve tarihi güzellikleri nedeniyle önemli turizm kentlerimiz arasındadır. Şirin sahil bölgeleri ve antik çağlardan günümüze kadar uzanan kültürel zenginlikleriyle adından söz ettiren bu şehrin sevenleri her geçen gün artmaktadır. Kendine özgü karaktere sahip mekanlarıyla ilgi çekmekte olan İzmir’i ziyaret etmek isterseniz, araç kiralamak iyi bir seçim olacaktır. İzmir araç kiralama sayfamızda, kiralık araç model ve fiyatlarıyla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı ADB

İzmir’e yapacağınız seyahat için tercihiniz hava yolu ulaşımı olacak ise İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda araç kiralama hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bunun için iZMiRCAR 'ın sayfasından rezervasyon yaparak, kiralamış olduğunuz arabayı teslim aldıktan sonra, dilediğiniz gibi seyahat edebilirsiniz. İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama sayfamızda, kiralık araç model ve fiyatlarıyla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Alaçatı

Çeşme ilçesine bağlı olan Alaçatı, tarih kokan sokaklarıyla İzmir'in en gözde tatil merkezlerinin başında gelmektedir. Özellikle sörf tutkunlarının ilk durağıdır. Siz de Alaçatı araç kiralama hizmetlerinden yararlanarak, tatilde dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.

Çeşme

İzmir’in en bilinen tatil bölgelerinden olan Çeşme yıl boyunca hareketlidir. Yaz döneminde insanların yoğun ilgi gösterdiği Çeşme birçok festival etkinliğine de ev sahipliği yaparak yılın her döneminde ziyaretçi çekmektedir. Çeşme’de araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak isterseniz, her yere kolay ve rahat ulaşım sağlar, zamanınızı daha iyi kullanmış olursunuz. Ayrıca, İzmir Adnan Menderes Havalimanı'ndan Çeşme ve Alaçatı 'ya ulaşmak için transfer seçeneğini de tercih edebilirsiniz.

Efes

9 bin yıllık geçmişiyle oldukça değerli olan belde, yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı konumundadır. Hemen hemen ilçenin tamamına yayılmış olan kültürel miras yapılarını görmek isterseniz Efes araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Seferihisar

İzmir’in en güzel sahil bölgelerinden biri olan Seferihisar son yıllarda oldukça ilgi çekmeyi başarmıştır. Ülkemizde "sakin şehir " ünvanını alan ilk yerleşim yeridir. İyonyalılar'ın da yerleşim yeri olan Seferihisar, sınırları içinde tarih barındırmaktadır. İlçede turistlerin en çok ilgisini çeken bölge Teos Antik Kenti’dir. İzmir’e yaklaşık olarak 48 km uzaklıkta yer alan ilçeyi ziyaret etmek isterseniz, Seferihisar araç kiralama hizmeti almak için rezervasyon yapabilirsiniz.

Selçuk

İzmir'in Selçuk ilçesi oldukça geniş kültür mirası ile adından söz ettirmektedir. Bir çok medeniyetin izlerini taşıyan bu ilçe, dünyanın en büyük açık hava müzeleri arasında yer almaktadır. Binlerce yıl öncesine dayanan tarihi ile her yıl ziyaretçi akınına uğramaktadır. Siz de tarihin en güzel mimarisi ile tanışmak için bu bölgeyi keşfe çıkabilirsiniz. Selçuk’ta araç kiralamak yapacağınız keşifleri daha keyifli yaşamanızı sağlayacaktır.

Şirince Köyü

İzmir'in Selçuk ilçesinde bulunan Şirince Köyü, adı gibi şirin bir yapıya sahip olması nedeniyle bu kentin en sevilen yerleri arasındadır. Hafta sonu gezintileri için çok yerinde bir tercihtir. Eğer henüz bir yer belirlemediyseniz tam da size göre bir yer olduğundan emin olabilirsiniz. Tertemiz havası ve sahip olduğu harika manzarasıyla her daim misafirlerini beklemektedir. Konaklamak için beğenilen mekanlar mevcuttur. Doğa ile içi içe vakit geçirmek için arabaya ihtiyacınız olursa Şirince’de araç kiralama hizmeti alabileceğiniz iZMiRCAR ile iletişime geçebilirsiniz.

Urla

İzmir'in en sevilen ve en çok tercih edilen uğrak noktaları arasındadır. İzmir’deki sahil beldeleri gibi Urla’da temiz havası ve eğlenceli yapısı ile misafiri eksik olmayan bir ilçedir. Urla’yı ziyaret etmek için mevsimin hiç önemi olmadığı için dört mevsim sokakları hiç boş kalmaz. Ilıman iklim özelliği sayesinde her mevsim ziyaret edebilirsiniz. En rahat ulaşım seçeneklerinden biri olan araç kiralama hizmetini tercih ederek zamanın tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca İzmir Adnan Menderes Havalimanı’ndan transfer hizmeti alarak, Urla'ya rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Aydın

Mavi bayrak ödülüne sahip plajları, binlerce yıllık tarihe sahip yapısı ve yeşilin türlü renklerini barındıran doğası ile görülmesi gereken yerler arasındadır. Aydın ilinde tatil yapmak ya da günübirlik ziyaret etmek isterseniz, araba kiralama imkanlarından yararlanmak size yardımcı olacaktır.

Didim

Ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Didim, Aydın'ın tarihi ve turistik anlamda en önemli ilçelerindendir. Yerli yabancı turistlerin sıkça tercih ettiği Didim’de tatil yapmak isterseniz, araç kiralama hizmeti alarak gezilerinizi daha eğlenceli ve rahat yapabilirsiniz.

Kuşadası

Aydın'ın turistik ilçelerinden bir tanesidir. Denizi, tarihi dokusu ve doğal güzellikleriyle her yıl çok sayıda turisti ağırlamakta olan Kuşadası’nda gezmek için bir çok mekan mevcuttur. Eğer araba ile gelmeyecekseniz tüm bu yerleri görmek için gerekli olan araç kiralama hizmetlerinden yararlanmak için rezervasyon yapmayı unutmayın. Tercihinizi rahatlıktan yana kullanın.

Muğla

Muğla, Türkiye’deki en önemli turizm merkezlerinin yer aldığı ilimizdir. Yerli ve yabancı turistin en çok ziyaret ettiği, konakladığı şehirlerin başında gelmektedir. Bu şehir yalnızca tatil turizmi açısından değil aynı zamanda kültür turizmi alanında da büyük bir öneme sahiptir. Antik Karya ismiyle anılmakta olan bölgenin yerleşim yerleri arasındadır. Tarihte birçok medeniyet görmüş olması nedeniyle, kültürel yapı anlamında oldukça zengindir. Muğla’da araç kiralama hizmeti almak, bölgenin sahip olduğu muhteşem doğayı ve tarihi yapıları görmek için yola çıktığınızda gereken rahatlığı sağlayacaktır.

Bodrum

Türkiye’nin en gözde tatil merkezlerinden biri olan Bodrum’da yaz sezonu her yıl oldukça yoğun geçmektedir. Ünlü plajları, eğlenceli gece hayatı ve tarihi dokusuyla tüm tatilciler için inanılmaz bir tatil seçeneği olma özelliğine sahiptir. Muhteşem bir doğaya sahip bu bölgeyi görmek ve keşfetmek için Bodrum araç kiralama hizmeti alarak, her yere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dalaman

Muğla'ya bağlı olan Dalaman, huzurlu bir tatil arayışında olan kişiler için gerekli tüm imkanları sağlamaktadır. Doğanın en güzel görüntülerini Dalaman’ın her yerinde bulabilirsiniz. Yeşilin en güzel hallerine şahit olacağınız bu bölgede unutulmaz bir tatil yaşamak isterseniz Dalaman’da araba kiralamak doğru tercih olacaktır. Tatilden beklentiniz gezerek eğlenmek ise kiraladığınız araç ile yapacağınız yolculukların keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

Marmaris

Muğla’nın en güzel ilçelerinden biri de Marmaris’tir. Bu bölgede nereye giderseniz gidin, adeta büyüleyici bir etkiye sahip olan yemyeşil doğa sizi takip edecektir. Turistlerin oldukça ilgi gösterdiği bu ilçeyi görmediyseniz mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Marmaris’e gitmeye karar verdiyseniz, her yeri keşfetmenizi sağlayacak olan bir arabaya ihtiyacınız olacaktır. Marmaris’in hayranlık uyandıran doğasını gezmek için araç kiralama hizmetini tercih edebilirsiniz.

Bodrum-Milas Havalimanı BJV

Muğla ilinde bulunan Bodrum - Milas Havalimanı’nın Bodrum merkeze uzaklığı 35 km’dir. Turizm yönüyle, yerli ve yabancı turistler tarafından çokça tercih edilmekte olan bu bölge, yaz aylarında hareketli günler geçirmektedir. Tatil için ayırdığınız süreyi yalnızca dinlenerek geçirmek istemiyorsanız bölgedeki eşsiz güzelliğe sahip doğayı görmek için araç kiralamak iyi bir seçim olacaktır. Bodrum-Milas Havalimanı’ndan araç kiralamak için iZMiRCAR Rent a Car'dan rezervasyon yapmayı unutmayın.

Dalaman Havalimanı DLM

Muğla’ya bağlı olan Dalaman Havalimanı, Dalaman merkezine yaklaşık 12 km mesafededir. Çevredeki turistik bölgelerden bazıları olan Dalaman, Marmaris, Göcek, Fethiye Köyceğiz gibi tatil merkezlerine en yakın konumda yer aldığı için yaz sezonunda çok fazla yoğunluk olmaktadır. Dalaman veya çevresindeki turizm bölgelerinde tatil yapmayı planlıyorsanız, Dalaman Havalimanı’nda araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tatilde seyahat ederek zaman geçirmeyi tercih edenler, kiraladıkları araç ile bu geniş bölgeyi diledikleri gibi gezebilirler.

Antalya

Turistik bölgelerden bahsedildiğinde, Antalya ilk akla gelen şehirler arasındadır. Yaz aylarında yerli ve yabancı turistin en çok görüldüğü Antalya, tam bir turizm cennetidir. Masmavi denize ve yemyeşil doğaya sahip bu kent, görmüş olduğu ilgiyi hak etmektedir. Yazın turist yoğunluğu yaşanan şehirde tatil yapmak isterseniz, ulaşım sorunu yaşamamak için araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Gezilecek çok yer var…Siz de Antalya’da araç kiralamak için rezervasyon yapabilir ve dilediğiniz gibi özgürce seyahat edebilirsiniz.

Antalya Havalimanı AYT

Türkiye'de yabancı turistlerin en çok ziyaret ettiği kent Antalya’dır. Muhteşem sahilleri, eşsiz doğası ve tarihi yapılarıyla oldukça ilgi çeken Antalya, bu özellikleri sayesinde, tatil için en çok tercih edilen şehirler sıralamasında yer almaktadır. Tam bir turizm kenti olan Antalya’yı görmediyseniz, ilk fırsatta gitmenizi öneririz. Antalya 'da gezip görülecek çok yer olduğu için kiralık arabaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Antalya Havalimanı’ndan araç kiralama talebinizi iletmek için rezervasyon sayfamızı ziyaret ederek işlemlerinizi bir kaç adımda tamamlayabilirsiniz.

İstanbul

Türkiye'nin en büyük nüfusa sahip olan şehri İstanbul, dünyanın güzel kentleri arasında yer almaktadır.
Bu mükemmel şehri tanımak için kiralık arabaya ihtiyaç duyacak olursanız, İstanbul araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.