Hakkımızda

İZMİRCAR Araç Kiralama Şirketi; mutlu müşteriler yaratmak ve kaliteli hizmet sunmak amacıyla çıktığı bu yolda, müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen ve öncü adımlar atan firma olmuştur.

Kurumsal web sayfalarımız izmircar.com ve izmircar.com.tr adresleridir.

Kazancını yatırıma dönüştürmeyi ilke edinen İZMİRCAR Araç Kiralama Şirketi, her zaman kaliteli ve kesintisiz hizmet sunarak müşterilerine verdiği önemi göstermiştir.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet ilkesi ile çıktığımız bu yolda, değerli müşterilerimizin iş seyahati ya da tatillerini mutlu bir şekilde tamamladıklarını görmek, amacımıza giden yolda doğru adımlar atmış olduğumuzun bir göstergesidir.

"Değişmeyen tek şey, değişimdir" anlayışı doğrultusunda, daha iyi, kesintisiz ve de müşteri odaklı hizmeti sürekli tutmak için çalışmakta olup, her geçen gün işimizi daha iyi yapmanın gururunu yaşamaktayız.

Bizlere yaşatmış olduğunuz bu gurur sayesinde, işimizi daha iyi yapmamızı sağladığınız için, siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Bugüne kadar olduğu gibi, bugünden sonra da sizlere en iyi şekilde hizmet etmek için hiçbir kısıtlamaya gitmeden çalışıyor, bu süreçte sizlerin de desteğini görmekten mutluluk duyuyoruz.

SAYGILARIMIZLA