İzmir Adnan Menderes Havalimanı

İzmir'in Gaziemir ilçesinde bulunmakta olan İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nın açılışı 1987 yılında yapılmıştır. Şehrin merkezine olan uzaklığı 18 kilometredir.
Her yıl milyonlarca insana hizmet vermekte olan İzmir Adnan Menderes Havalimanı, aynı zamanda araç kiralama sektörünün İzmir’deki merkezi olarak da değerlendirilmektedir. Havalimanı içinde ve Gaziemir ilçesinde yer alan ve oldukça fazla sayıya sahip olan araç kiralama şirketleri, İzmir'de araç kiralama ihtiyacını büyük ölçüde karşılamaktadırlar.

İzmir Adnan Menderes Havaalanı İç Hatlar Terminali

Yurt içinde de uçak ile seyahat etme alışkanlıklarının artması sebebiyle, eski iç hatlar terminalinin kapasite bakımından uygun olmadığına karar verilerek 2012 yılında başlatılan yeni terminal inşaatı, 2014 yılında tamamlanarak kullanıma açılmıştır.
Şehir içinden havalimanına gitmek için hangi ulaşım araçları kullanılmaktadır?
Şehrin belli noktalarından hareket eden belediyeye ve özel şirketlere ait yolcu taşıma otobüslerini ve de metroyu kullanabilirsiniz.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali

Her geçen gün daha fazla ziyaretçiye ev sahipliği yapan İzmir şehri için yetersiz kaldığı düşünülen ve yeniden inşa edilmesine karar verilen dış hatlar terminali inşaatı 2006 yılında tamamlanarak kullanıma açılmıştır.

İzmir Havalimanında Araç Kiralama Hizmeti ve Diğer Ulaşım Seçenekleri

İzmir’e gelmek için hava yolu taşımacılığını tercih eden yurt içi ve yurt dışı yolcuları, uçak yolculuklarının sona ermesiyle birlikte, havaalanında bulunan ve gitmek istedikleri konuma ulaşmalarını sağlayacak olan seyahat hizmetlerinden birini tercih edebilirler.Burada ulaşım konusunda sorun yaşamanız pek olası değildir. Dilerseniz, günün belli saatlerinde hizmet veren toplu taşıma araçlarını kullanabilir ya da taksiyi tercih edebilirsiniz.
Tabii toplu taşıma araçları haricinde kullanılabilecek başka ulaşım seçenekleri de mevcuttur.Bu seçenekler, rahat bir seyahat için çokça tercih edilen araç kiralama ve transfer hizmetleridir.
Tercihiniz, İzmir havalanında araba kiralama hizmeti almak ise, web sayfamızı ziyaret ederek seçeceğiniz araba için rezervasyon yapabilir ya da direkt olarak iletişim telefonlarımızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.
“İzmir’e iş ya da tatil için geldi iseniz, seyahatinizi rahatça yapmak ve tatilin tadını çıkarmak için araç kiralama hizmeti veren iZMiRCAR Araç Kiralama Şirketini arayabilirsiniz.“

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda Transfer ve Şoförlü Araba Kiralama Hizmetleri

Araç kiralamak haricinde tercih edebileceğiniz bir diğer seçenek de transfer ve şoförlü araç kiralama hizmetidir.Talebiniz transfer hizmeti almaktan yana olursa, tecrübeli ve insan ilişkileri konusunda yeterli düzeyde olan bir şoför, vermiş olduğunuz adrese ulaşmanızı sağlar. Ulaşımı sağlanacak kişi sayısına bağlı olarak, farklı araç seçenekleri de mevcuttur. Minibüs, midibüs ve otobüs grubu araçlar arasından ihtiyacınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Bu hizmetler, isteğinize ve ihtiyacınıza göre şekillenir. Şoförlü araç kiralama hizmetini, yalnızca bir noktadan diğer bir noktaya ulaşmak için tercih edebileceğiniz gibi, dilerseniz tam gün yararlanmanız da mümkündür.

İzmir Oto Kiralama Hizmetlerinde Ek Avantajlar

Erken rezervasyon indirimlerini kaçırmayın! Dönem dönem özel indirimler ve kampanyalı fiyatlar sunulmaktadır. Bu indirimler, araç gruplarına göre farlılık gösterebilir.Seyahat planınızı erken yaptı iseniz, indirimli fiyat fırsatlarından yararlanmak için zaman kaybetmeden araç kiralama rezervasyonu yapmayı unutmayın.

İzmir Havalimanında Oto Kiralama Fiyatlarını Belirleyen Etkenler

Araç kiralama fiyatlarını belirleyen en önemli etken, kiralamanın yapılmak istendiği tarihtir. Yoğunluğun çok olduğu yaz sezonu,bayramlar ve yılbaşı tatili dönemlerinde fiyatlar artış göstermektedir. Yılın bu zamanlarında çok fazla yoğunluk oluştuğu için erken rezervasyon imkanlarından faydalanmanız tavsiye edilir.
Kış sezonu olarak değerlendirilen yılın büyük bölümünde ise fiyatlarda oldukça düşüş yaşanmaktadır.
Ayrıca, kiralık arabanın marka ve model gibi özellikleri,manuel ya da otomatik vites olması ve yakıt cinsi fiyatları belirleyici etkenler arasındadır.
Diğer bir belirleyici etken ise arabayı kiralama süresidir. Kiralama günü arttıkça arabanın günlük fiyatı düşmektedir.

İzmir Havaalanında Kiralık Araç Seçenekleri

Seçenekler arasında birçok farklı marka ve model araç grubu yer almaktadır. Her bütçeye uygun olan araçlar arasından tercih ettiğinizi seçmek için internet sayfamızda listelenen arabalara göz atabilirsiniz. Sayfamızda yer alan araçlar arasında, size de uygun bir kiralık araba olduğunu göreceksiniz.
Kalabalık bir grup halinde yolculuk yapmayı tercih edenler için minibüs kiralama seçeneği de mevcuttur. Birlikte seyahat etmek istediğiniz yakınlarınız ile yola çıkmak için şimdi tam zamanı diyorsanız hiç vakit kaybetmeden rezervasyon yapın.Dokuz kişilik yolcu kapasitesine sahip bir kiralık minibüs, rahat rahat seyahat etmenizi sağlayarak beklentilerinizi karşılayacaktır.
iZMiRCAR Araç Kiralama Şirketi, size en iyi hizmeti sunmak için özen göstermektedir. Tatilinizden ve almış olduğunuz araç kiralama hizmetinden memnun kalmanız en büyük dileğimizdir.
İzmir Adnan Menderes Havalimanı’nda araç kiralamak, özgürce vakit geçireceğiniz,eğlenceli bir tatil ve seyahat imkanı sunmaktadır.